Ogłoszenia

Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury.


nuty logoNarwiański Ośrodek Kultury zaprasza nabór do na nowe zajęcia umuzykalniające z elementami logorytmiki dla przedszkolaków.

zemerwaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 2 lutego 2018 r. na podsumowanie ferii zimowych oraz koncert zespołu Żemerwa.

muzyczneNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na "Zabawy muzyczne", które 29 stycznia 2018 r. poprowadzi pani Marta Gredel.

kulturalnaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na cykl imprez w okresie ferii zimowych pod hasłem "Kulturalna walka z nudą".

zielony styBiałowieski Ośrodek Kultury oraz Instytut Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieże serdecznie zapraszają na "Zielony Styczeń w Puszczy Białowieskiej" - cykl imprez w okresie ferii zimowych.

konkurs wiedzy o sporcieNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Konkurs Wiedzy o Sporcie - jedną z atrakcji zaplanowanych na okres ferii zimowych.

szachy i warcabyNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do więcia udziału w mistrzostwach Gminy Narew w szachach i warcabach.

zimowe spotkania trzescNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Zimowe Spotkania z Folklorem w Trześciance.

swieta2Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza na Spotkanie Wigilijne.