Ogłoszenia

Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury.


balladynaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na premierowy spektakl Teatru Piosenki i Poezji CARMINA „BALLADYNA” z muzyką Ewy Alimowskiej.

chor anninoFundacja „Muzyka Cerkiewna” w Hajnówce, Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi oraz Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na koncert w wykonaniu Młodzieżowego Chóru ‘Annino’ z Moskwy (Rosja).

konkurs recytatorskiNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

rocznica 3 majaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na uroczyste obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

zaj taneczne logoNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza zainteresowanych na spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży szkolnej.

mama tata ja plakatNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na eliminacje gminne 26 Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i ja".

plakat poleskie spotkaniaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na XV Podlasko-Poleskie spotkania w tradycji "Tam po majowuoj rosie".

warsztaty wielkanocSerdecznie zapraszamy kreatywne dzieciaki wraz z rodzicami do wspólnego tworzenia kartek i przygotowania niepowtarzalnych ozdób, które będą wspaniałym świątecznym dodatkiem w domach.

8marca logoNarwiański Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zapraszają na mnóstwo atrakcji z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.