Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


IMG 5014Kolejne ferie za nami. Dwa tygodnie zimowego wypoczynku dla dzieci minęły szybko ale owocnie. Po raz kolejny do aktywnego spędzenia czasu zachęcał Narwiański Ośrodek Kultury.

25Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, członkowie Stowarzyszenia Miłośników Kawalerii imienia 1. Pułku Ułanów Krechowieckich z Kobyłki pod Warszawą wyruszyli w pierwszy zimowy rajd konny Szlakiem Powstań Narodowych.

1414 stycznia 2018 r. w świetlicy Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyły się II Zimowe Spotkania z Folklorem.

photo19Udział w zajęciach to nie tylko praca, ale przede wszystkim przyjazna i ciepła atmosfera integrująca grupę, ucząca wartości społecznego współżycia, kultury osobistej, smaku i wrażliwości artystycznej.

DSC03923Przedświąteczne spotkanie wigilijne dla mieszkańców naszej gminy odbyło się w tym roku 22 grudnia.

IMG 4856Pokaz filmów w Narwi w ramach 12. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA odbył się 7 grudnia 2017 roku.

wystawa fotkaW dniach 17-30 listopada 2017 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury można było zobaczyć wystawę fotograficzną autorstwa francuskich pasjonatów i miłośników natury.

DSC03853Dnia 30 listopada br. w ramach „Filmowo – Muzycznej Jesieni” w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Jerzym Kaliną.

0326 listopada b.r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się prapremierowy pokaz filmu „Wnyki” w reżyserii Szymona Nowaka.