Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


narew herb

9 kwietnia w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się Wielkanocne Warsztaty, na które zostali zaproszeni również rodzice.

narew herb10 kwietnia 2019 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu.

DSC07417

Właśnie pożegnaliśmy ferie zimowe 2018, po których pozostaną same miłe wspomnienia. Każdego dnia Narwiański Ośrodek Kultury  odwiedzała liczna grupa uczestników, biorących udział w warsztatach rękodzieła artystycznego,  zajęciach  EKO - plastycznych i muzycznych.

DSC07110

 21 grudnia 2018 roku był dniem szczególnym w Narwi.   Już od samego rana ks. prałat Zbigniew Niemyjski  wspólnie z harcerzami roznosili Betlejemskie Światło Pokoju.  Odwiedzali lokalne sklepy, instytucje i zakłady pracy, życząc zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Hajnowski Spotkania z Kolędą Prawosławną 2019 r. Gala Hajnówka 15 stycznia 2019

Dziecięcy zespół wokalny „Animato” z Narwiańskiego Ośrodka Kultury wziął udział w przesłuchaniach do HAJNOWSKICH SPOTKAŃ Z KOLĘDĄ PRAWOSŁAWNĄ, których organizatorem był Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej i Hajnowski Dom Kultury.

DSC06335

W ramach ferii zimowych, przy współpracy Szkoły Podstawowej i Narwiańskiego Ośrodka Kultury, po raz kolejny zostały zorganizowane mistrzostwa gminne w warcabach.

IMG 5544Warsztaty plastyczne „Kreatywna Świetlica” odbywały się od października do grudnia, w każdy wtorek o godz. 16:00 i trwały dwie godziny. Uczestniczyły w nich dzieci w wieku od 5 do 9 lat, grupa liczyła około 30 osób.

DSC0706413. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA odbyła się na Podlasiu w terminie 5-9 grudnia 2018.

IMG 5605Jak różni ludzie znajdują wspólny język – pokaz filmu "Wieś pływających krów".