14 maja 2018 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne recytatorskiego konkursu dla przedszkolaków ph. „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. W konkursie prezentowały się dzieci w wieku 3-6 lat. Występy oceniane były przez jury: panią Alinę Pleskowicz - emerytowaną nauczycielkę, Allę Siotkowską - bibliotekarkę i Annę Kotowicz - pracownicę GOPS.

DSC05076

Co roku obserwujemy wzrost liczby uczestników naszego konkursu. W konkursie wzięło udział 50 przedszkolaków. Cieszy nas to bardzo, że tak dużo dzieci wkłada tyle trudu w naukę, a następnie piękną recytację wybranych utworów. W tym roku w podziękowaniu za ten ogrom pracy wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i nagrody. Jury wytypowało pięciu wykonawców, którzy będą reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych w dniu 23.05.2018 r. w Hajnowskim Domu Kultury. I tak nagrody otrzymali:

  • Gabryś Wołkowycki,
  • Lena Zubrycka,
  • Maria Żarska,
  • Yelyzaweta Kutuzowa
  • Lena Ochrymiuk

Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

 

GALERIA ZDJĘĆ