Ach, co to był za wieczór! Z okazji zakończenia wakacji 1 września 2023 r. w Narwi odbyła się ostatnia tego lata potańcówka zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury, podczas której muzyczną oprawę sprawowały zespoły ‘Horpyna’ i ‘Dobryje Grajki’. Tradycyjnie  odbyła się w przepięknych okolicznościach przyrody, jakie zapewnia nasza okolica, na przystani kajakowej nad rzeką. Atmosfera była gorąca, frekwencja dopisała, a najważniejsze, że nie zabrakło świetnych humorów.

            Dobrą zabawę gwarantował występ gwiazdy wieczoru – grupy ‘Horpyna’ z Olsztyna. Repertuar zespołu, to folk-rock osadzony w klimatach ukraińskich, w których czuje się zadziornego kozackiego ducha, a bogata historia zespołu pozwala uznać go za jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup muzycznych w Polsce i jednocześnie prekursora tego nurtu wśród zespołów ukraińskich. Koncerty ‘Horpyny’ to niezwykle emocjonalna podróż po etnicznych brzmieniach.

            Do tańca zagrała również nasza rodzima muzyczna petarda, czyli zespół ‘Dobryje Grajki’, który w mig rozruszał uczestników zabawy. Było ognisko, stoiska z napojami chłodzącymi i przekąskami.

            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i świetną atmosferę.

 GALERIA ZDJĘĆ