W dniach 17-30 listopada 2017 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury można było zobaczyć wystawę fotograficzną autorstwa francuskich pasjonatów i miłośników natury prezentującą różnorodność krajobrazów i obszarów przyrodniczych regionu Deux-Sevres we Francji.

wystawa fotka

Proponowana przez 19 fotografów przyrodniczych z Deux-Sèvres wystawa, przedstawia tyleż spojrzeń na przyrodę, często w sposób ciekawy, nietypowy, zabawny... Zamiarem ich wszystkich było pokazać dziedzictwo przyrodnicze i przyczynić się do jego ochrony.

Wystawę można było oglądać w ramach Filmowo – Muzycznej Jesieni dzięki uprzejmości Białowieskiego Parku Narodowego.

 

Autorzy zdjęć:

Alexandre Boissinot, Antoine Joris, Florian Bernier, Sébastien Billaud, Hugo & Nathan Braconnier, Nadège & Fabrice Conort, Laurent Debordes, Florian Doré, Bruno Fillon, Bruno Gachet, Guillaume Koch, Madeleine Larias, Daniel Mar, Yanick Maufras, Jacques Pellerin, Julien Tilly, Philippe Wall.